luxexpress, site logo

Kuidas saame aidata?

Tagasi

Jalgrattaga reisimine

EL reisidel:


Rattapileti ostmisel tagab Lux Express jalgrattale koha bussis (antud pileti hind on null). Jalgrattapileti eest lisatasu ei ole ja selle saab osta koos reisijapiletiga Lux Expressi kodulehelt. Vedamiseks mõeldud jalgratas tuleb panna koos bussijuhi abiga spetsiaalsesse kotti. Lux Express pakub jalgratastele spetsiaalseid kotte. Üldjuhul esiratast lahti võtma ei pea, kuid kui jalgratas kotti ei mahu, tuleb esiratas siiski lahti võtta. Jalgrattaga reisija peab jälgima, et tema jalgratas oleks bussi paigutatud.

Kui reisija pole rattapiletit broneerinud, ei saa Lux Express garanteerida, et jalgratas bussi mahub. Juhul, kui jalgratast ei mahuta pagasiruumi, peab klient viivitamatult ühendust võtma Lux Expressi klienditeenindusega ning ostma järgmiseks väljumiseks uue reisija- ja jalgrattapileti. Kasutamata pilet hüvitatakse.

 

Mitte EL reisid:

 

Peterburi - Minsk, Peterburi - Tallinn ja Peterburi - Helsingi liinidel saab jalgrattaid bussi pagasiruumis transportida vaid piisava vaba ruumi olemasolul. Jalgratta pagasiruumi paigutamise võimaluse üle otsustab bussijuht olenevalt olukorrast vahetult enne väljasõitu.

Vedamiseks mõeldud jalgrattal peab olema esiratas lahti võetud ning nii esiratas kui jalgratas peavad olema eraldi pakendatud. Pakitud jalgrattal ei tohiks olla teravaid väljaulatuvaid osi. 

Juhul, kui jalgratas ei mahu pagasiruumi, võtke lahenduse saamiseks esimesel võimalusel ühendust Lux Expressiga (kõne, e-kiri).

Lux_Expressi_suvised_pildid__mai_2022_Hendrik_Osula_8.jpg

Veebilehe kasutajakogemuse parandamiseks kasutame küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamise jätkamiseks palun nõustu küpsiste kasutamisega. küpsiste kasutamise tingimused