luxexpress, site logo

E-N kõik Eesti-sisesed edasi-tagasi piletid

40% soodsamalt.

Ainult luxexpress.eu lehel ja Lux Expressi mobiilirakenduses on esmaspäevast neljapäevani Eesti-siseseks reisimiseks edasi-tagasi piletid 40% soodsamad.

Soodushinnaga piletite ostmine on imelihtne! Vali reisiotsingus koheselt ka tagasireisi kuupäev (soodushind on saadaval ainult eeldusel, et mõlemad väljumised on valitud reisimiseks esmaspäevast neljapäevani) ja näedki automaatselt soodushinda. Vali ainult endale sobivad väljumised, lisa kontakt ja osta piletid.

Kampaania lõpuni on jäänud

Miks reisijad eelistavad Lux Expressi

Kvaliteetaeg

Pakume oma reisijatele hindamatut väärtust - kvaliteetaega. Midagi, millest meil kõigil pidevalt puudu on.

Mugavus

Tukasta, loe või vaata filme. Meie laiad istmed, ohtralt jalaruumi ja pea kohal reguleeritav konditsioneer tagavad mugavuse kogu reisi ajal.

Lux TV

Iga istme juures on multimeediaekraan, mis teeb reisi veelgi nauditavamaks. Nagu öeldakse - aeg lendab, kui sul on lõbus.

Internet ja 220V

Tasuta wifi ja pistikupesa iga istme juures võimaldavad sul sõidu ajal olla ühenduses ning ise valida, kuidas oma kvaliteetaega veeta.

Konditsioneer
Konditsioneer
Tasuta wifi
Tasuta wifi
E-pilet
E-pilet
Turvavöö
Turvavöö
Tualett
Tualett

Lux Express sõidab 7 riigis

Tihe sõidugraafik, kiired ümberistumised ning mugavad bussid teevad meie sihtkohtade avastamise lihtsaks.

osta piletid

Veebilehe kasutajakogemuse parandamiseks kasutame küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamise jätkamiseks palun nõustu küpsiste kasutamisega. küpsiste kasutamise tingimused