luxexpress, site logo

Kaks reisi ühe hinnaga

Üks hind, kaks reisi

Ainult luxexpress.eu lehel on esmaspäevast neljapäevani, Eesti siseseks reisimiseks, edasi-tagasi piletid ühe reisi hinnaga.

Soodushinnaga piletite ostmine on imelihtne! Vali reisiotsingus koheselt ka tagasireisi kuupäev (soodushind on saadaval ainult eeldusel, et mõlemad väljumised on valitud reisimiseks esmaspäevast neljapäevani) ja näedki automaatselt soodushinda. Vali ainult endale sobivad väljumised, lisa kontakt ja osta piletid.

Eripakkumine kehtib kuni 31. mai.*

*Eripakkumine ei kehti riigipühadel ning suure nõudlusega perioodidel: 
23.02-24.02.2022

14.04.2022

20.06.2022-26.06.2022

Osta pilet siit

Meie uue püsikliendiprogrammiga liitud automaatselt, kui ostad piletid alati sama e-mailiga. Jätame sinu e-posti aadressi põhjal meelde reisid, mida oled teinud. Kusjuures edasi-tagasi pilet (mis koosneb kahest soodusklassi piletist) annab püsireisija taseme saavutamisel juurde kaks reisi. Kuna edasi-tagasi pilet on soodusklassi pilet, siis 10 reisi kogumise arvestuses (mille kokku saamisel kingime sulle ühe tasuta pileti ükskõik, millisele Lux Expressi väljumisele) edasi-tagasi pilet arvesse ei lähe. Loe meie püsikliendiprogrammi kohta lähemalt SIIT.

Kui soovid alati näha tulevasi reise või meenutada, kus oled käinud koos Lux Expressiga, siis on mõistlik konto teha. Kõik see info on sinu konto all alati nähtav. 

Veebilehe kasutajakogemuse parandamiseks kasutame küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamise jätkamiseks palun nõustu küpsiste kasutamisega. küpsiste kasutamise tingimused