Lux Express toob pühade ajaks liinile lisabussid

Lux Express teeb jõulude ja aastavahetuse perioodil kuni paarkümmend lisareisi teenindades populaarseimaid väljumisaegasid mitme bussiga. Samuti on planeeritud sõidugraafikutes mitmeid muudatusi, mis võimaldavad pakkuda lisaväljumisi just suurema nõudlusega päevadele. Nii toimuvadki mõned pühapäevadel toimuma pidanud lisareisid hoopis 26. detsembril ja 1. jaanuaril.

Lux Expressi Eesti ärijuht Ingmar Roos ütles, et paarkümmend lisareisi tehakse eelkõige Tallinn-Tartu ja Tallinn-Pärnu liinidel, kuna nendel liinidel on varasemate aastate statistikale tuginedes sõidunõudluse kasv pühade ajal kõige suurem. „Kasutame kogu tehnikat, mis meil Eesti inimeste pühadeaegsete sõitude toimumiseks on võimalik liinile panna.“ lisas ta. Roos rõhutas, et bussipiletid tuleb pühadeks ette osta varakult, kuid lisas, et kui soovitud Tallinn-Pärnu või Tallinn-Tartu liini väljumisele on piletid juba otsa saanud, siis kindlasti tasub silma peal hoida luxexpress.eu lehel, et osta pilet võimalikule lisabussile.

Allpool olevas tabelis on ära toodud pühadeaegsed muudatused. Kõik tabelis nimetamata reisid toimuvad oma tavapärase graafiku järgi. 

NB! Selles tabelis ei kajastu võimalikud lisareisid, kus sõiduplaani järgset tavapärast väljumisaega teenindab kaks bussi – nende kohta ilmub info jooksvalt luxexpress.eu lehele ja Tpiletisse.

+ Antud kuupäeval buss sõidab /  –  Antud kuupäeval buss ei sõida