luxexpress, site logo

Lux Expressi kliendiprogramm

Igaüks on meie püsiklient

Meil kõigil on iga päev natuke erinevad soovid ja nõudmised. Vahel sooviks rohkem mugavust ja paindlikkust, teinekord vaid kindlat kvaliteeti ning usaldusväärsust. Oleme loonud uued piletiklassid, mille seast saad valida sellise piletiklassi, mida hind ihaldab. Püsikliendiprogrammiga liitud esimesest piletiostust alates ja iga kümnenda reisiga kingime sulle ühe lisaks.

Alates 1. jaanuarist 2021 alustab Lux Expressi uus kliendiprogramm. Erinevalt eelnevast kliendiprogrammist kehtib uus kliendiprogramm ainult Lux Expressi veebilehelt ostetud piletite puhul. Samas ei ole vajalik kliendikaart ega isegi konto, kui seda luua ei soovi. Kasuta ainult läbivalt üht ja sama e-posti aadressi piletite ostmisel ning tasuta reisid koos soodustasemega kogunevad automaatselt. Ehk igaüks on lihtsalt meie püsiklient, isegi ilma kontot loomata.

Koos uue kliendiprogrammiga tutvustame ka 3 uut piletiklassi

Soodusklass – Eripakkumised parima hinnaga kampaaniapiletitele, mida aga ei saa tagastada ning istekoha valib müügisüsteem juhuslikult. Antud pileteid on võimalik muuta kuni üks tund enne väljumist. Soodusklassi piletid ei lähe arvesse püsikliendiprogrammi raames reiside kogumisel.

Standardklass - Pilet on tagastatav ja muudetav kuni tund aega enne reisi ja meelepärase standard istekoha saad ise valida.

Mugavusklass - Pilet on tagastatav ja muudetav.  Piletit saab tagastada kuni üks tund enne reisi ning muuta kuni reisi alguseni. Mugavusklassi reisikogemust saad nautida Tallinn-Tartu ning enamikel meie rahvusvahelistel liinidel, kus sõidavad meie kõige kaasaegsemad bussid, mis on varustatud eriti laiade ja mugavate Relax istmetega. Loomulikult saad mugavusklassi istme valida ise.

Püsikliendiprogramm kõigile

Meie püsikliendiprogrammiga liitud automaatselt, kui piletit ostes sisestad oma e-posti aadressi ja iga kord, kui ostad endale pileti samade kontaktandmetega, oledki juba püsikliendina reise kogumas.

Püsikliendiprogrammis lähevad arvesse viimase 12 kuu jooksul tehtud reisid ja kui oled püsireisija taseme saavutanud, siis kehtib see 6 kuud. Püsikliendiprogrammi jaoks kogud reise ainult standard- ja mugavusklassi piletitega, mis on ostetud Lux Expressi veebikauplusest või mobiilirakendusest.  Püsikliendiprogrammi arvestusse ei lähe soodusklassi piletid ja nullhinnaga piletid eelkooliealistele lastele ning puuetega isikutele. Igalt reisilt kogud ühe pileti. NB! Muudetud piletid 10 reisi arvestusse ei lähe.

Näide: ostsid pileti sama meiliaadressiga nii endale kui kaaslasele. Reisi järel lisandub Sinu piletite arvestusse 1 pilet, Sinu kaaslase arvestusse null piletit.

Oma reiside ülevaadet näed, kui lood oma kasutatava e-posti aadressi alusel luxexpress.eu lehel omale konto. Kui sa aga kontot ei soovi teha, siis sama e-posti aadressi kasutades kogud reise nii tasuta pileti kui soodustuse tarvis automaatselt.

Veebilehe kasutajakogemuse parandamiseks kasutame küpsiseid (cookies). Veebilehe kasutamise jätkamiseks palun nõustu küpsiste kasutamisega. küpsiste kasutamise tingimused