Osta pilet

Lux Express Grupi töötajad

Hannes Saarpuu
Juhatuse esimees     
E-post: hannes.saarpuu@luxexpress.eu

Age Käos
Finantsdirektor
Tel: +372 6 813 473      
E-post: age.kaos@luxexpress.eu

Priit Lavits
Grupi äriprotsesside juht
E-post: priit.lavits@luxexpress.eu

Aune Kuusk
Toote- ja kvaliteediosakonna juht
E-post: aune.kuusk@luxexpress.eu

Rait Remmel
Regiooni teenindusjuht (Eesti, Läti, Venemaa)
E-post: rait.remmel@luxexpress.eu

Kristiina Mehik
Grupi kommertsjuht
E-post: kristiina.mehik@luxexpress.eu

Ines Pensa
Partnersuhete direktor
Tel: +372 6 813 489

E-post: ines.pensa@luxexpress.eu

Sander Lõhmus
Müügi- ja turundusjuht
E-post: sander.lohmus@luxexpress.eu

Alan Uustal-Hok
Kontorijuht
E-post: alan.uustal-hok@luxexpress.eu

Margit Manni
Personalispetsialist
Tel: +372 6 813 471 
E-post: margit.manni@luxexpress.eu