Avasta ajalugu ja kultuuri Vilniuses

Vilnius on kindlasti avastamist väärt! Vanalinn peegeldab mitmete erinevate kultuuride pärandit ja kutsub avastama kohvikuid, butiike ja teisi üllatavaid kohti.

Vilnius - munakiviteed ja kohalik kultuur

Vilnius on mitmel korral valitud üheks parimaks reisisihtkohaks Euroopas.

Leedu pealinn Vilnius asub riigi idaosas. Kesk- ja Ida-Euroopa suurim keskaegne vanalinn meelitab külastajaid oma ajaloo, arhitektuuripärandi ja elava kohvikukultuuriga.

Kaunist linnapanoraami saab imetleda Gediminase lossi mäelt ja Kolme Risti mäelt. Selle erakordse linna kohta on nii palju avastada, et parim viis selleks on ise kohale minna ja oma silmaga näha!

eelmine
järgmine

Meie lemmiküritused Vilniuses

Vilniuses toimub alati midagi põnevat. Valisime sinu jaoks välja kõige huvitavamad sündmused 2020. aasta teises pooles, et saaksid oma reisi juba varakult ära planeerida.

04 september 2020

Vilnius City Fiesta - pealinna päevad

Tähistagem koos Vilniusega muusika, hea toidu, kultuuri ja suurepärase tuju fiesta’t. Elava muusika kontserdid, laat otse linna südames Gediminase prospektil, eksklusiivsed kunsti-show’d tervitavad linna sügishooaega. Valmistuge osa võtma aktiivsest loomingulisest tegevusest ja olge valmis erinevate loominguliste ideede arendamiseks.

Vaata lähemalt
eelmine
järgmine