Meeldejäävad reisielamused

Lux Charteriga

Usaldusväärseim bussipartner teie tellimusreisideks

Meeldejäävaid tellimusvedusid Lux Expressi mugavate bussidega pakub meie tütarettevõte Lux Charter

Lux Charter ühendab endas turvalisuse, kõrged standardid, mugavuse, taskukohased hinnad ja kvaliteetse teeninduse. 

Kui vajate tellimusvedu suuremale või väiksemale seltskonnale, on tegu kooliõpilaste, välisturistide või seenioridega, kavandate kodumaist või rahvusvahelist reisimarsruuti – meie hoolitseme, et teie reisist saaks meeldejääv elamus.

Meie sõbralikud ja professionaalsed bussijuhid viivad teid uute ja mugavate bussidega õigeaegselt teie valitud sihtpunkti. Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetset ja meeldejäävat sõiduelamust.

Miks valida enda bussivedude partneriks Lux Charter?

  • Pakume laia valikut erineva suurusega busse nii väiksemale kui suuremale reisiseltskonnale
  • Teid teenindavad kompetentsed bussijuhid, kellel on kindel käsi rooli keeramisel ning sõbralik suhtumine reisiseltskonda
  • Meie bussipark on noor ja esinduslik. Võite kindlad olla, et teie bussiseltskonda tervitavad alati puhtad bussid, mis ei jäta teid teele
  • Personaalsete meediaekraanidega bussid on suurepärane valik koolitusreiside läbiviimiseks. Bussireisi ajal saab ekraanidel esitada ettekande slaide.
  • Turvalisus ennekõike! Kõik meie bussid on varustatud turvavöödega
  • Lux Charteri bussi tellimisel võite olla kindel, et kõik maksud on ausalt makstud.

 

Tunneme uhkust iga kilomeetri läbimisest koos teiega.

 

Võta meiega ühendust

E-post: [email protected]

Telefon: (+372) 681 3403

Veebileht: www.luxcharter.ee

Esita hinnapäring

LE-LC buses
Irizar mountains
Turismo interior
Iveco
Turismo headlight
Turismo night
Irizar interior
Iveco winter
Irizar village
Turismo winter
eelmine
järgmine

Meie bussipark

Mercedes-Benz Tourismo

49 kohaline igati kaasaegne reisibuss, millele on iseloomulik stiilne interjöör ja hea manööverdamise võimekus. Hea valik tellimusvedudeks, kus on rohkelt keerutamist linnatänavatel

Scania Irizar i6

61 kohaline mugav reisibuss suuremate reisiseltskondade transportimiseks. Bussis on WC, WiFi ja pistikupesad kõikide istmepaaride juures - nii nagu ka kõikidel teistel meie reisibussidel.

Scania Irizar i6s "Lux Express"

56 kohaline reisibuss, mis pakub silmailu nii väljast kui seest. Tegemist on klassikalise Lux Expressi liinivedudel kasutatava bussiga, millel on kõikide istmete seljatugedes multimeedia ekraanid rikkaliku filmivalikuga. 

Iveco Daily Sunrise Tourist

Sobilik buss väiksemate gruppide transpordiks. Meie uued ja modernsed minibussid mahutavad mugavalt reisima kuni 28 reisijat. Kui teie reisiseltskond on liiga suur, et mahtuda taksosse või liiga väike, et sõiduvajaduseks tellida suurt turismibussi, on meie väikebuss just õige lahendus. 

Scania Irizar PB "Lux Special"

33 kohaline eriti laiade istmetega luksusbuss. Kõik istmed on varustatud personaalsete meediaekraanidega. Suurepärane valik ülimat sõidumugavust hindava reisiseltskonna pikemateks sõitudeks.