luxexpress, site logo

Esmaklassiline reisikogemus Lux Expressiga

Lux Expressist

Töötame järjepidevalt oma teenuste kvaliteedi parandamise nimel, et pakkuda kõige mugavamat ja usaldusväärsemat reisikogemust.

Kuigi Lux Expressi bränd loodi 2008. aastal, ulatub ettevõtte tegevus juba aastasse 1994. Kõik sai alguse Eestis, kuid enam kui paarikümne tegevusaastaga on ettevõte kasvanud Baltikumi regiooni kõige laiema võrgustikuga liinireiside teenusepakkujaks. Sõidame  7 riigis enam kui 20 sihtkoha vahel, ühendades pealinnu ja olulisi sõlmpunkte Tallinnast Varssavini ja Peterburist Helsingini.

Meie bussipargis on enam kui 100 bussi ning me oleme uhked oma kõrgete teenusstandardite üle nii reisi ajal kui administratiivpoolel. Töötame iga päev selle nimel, et tagada busside puhtus ja turvalisus, pakkuda huvitavat meelelahutust meediaekraanidel ning parimat klienditeeninduskogemust.

Lux Expressi inimesed armastavad seda, mida teevad, ja teevad seda, mida armastavad

Lux Expressi bussijuht Julija
Lux Express suvevihmas
Sõbralikud Lux Expressi bussijuhid
Lux TV meediaekraan isiklikuks meelelahutuseks
Lux Express päikeseloojangu ajal Peterburis
Lux Expressi buss
Naudi kohvi Lux Expressi bussis
Lux Express Tartus
Lux Expressi bussijuht Julia Nikolenko
Lux Express ja inimesed eesti rahvariietes
Lux Express Lounge buss
Lux Express kuulub Mootor Gruppi
eelmine
järgmine

Lux Express arvudes

105 bussi

Tänaseks sõidame juba 105 bussiga. Keskmine bussi vanus on 3,7 aastat.

74 243 km/päevas

Lux Expressi bussid läbivad keskmiselt 74243 km iga päev. Võrdluseks: ekvaatori pikkus on 40075 km.

27 M km/aastas

Meie bussid sõidavad aastas kokku umbes 27 miljonit km ehk ligikaudu 2,2 miljonit km igas kuus. See tähendab, et võiksime Kuule sõita vaid viie päevaga.

20 000 GB

Igas kuus kasutatakse meie busside wifi kaudu keskmiselt 20000 GB (20 TB) andmeside mahtu. Netflixi vaatamine kasutab ühe tunni jooksul umbes 1 GB andmeside mahtu, kuid ühe e-maili saatmine keskmiselt vaid 0,1 MB. Paistab, et Lux Expressi bussides veedetakse aega kasulikult.

Enam kui 250 filmi Lux TVs

Lux TV meediaseadmest saad valida sobiva meelelahutuse enam kui 250 filmi, vähemalt 10 populaarse teleseriaali ja paljude värskete muusikaalbumite seast. Lisame uut sisu jooksvalt ja vähemalt korra kuus.

4792 ekraani

Kõikides Lux Expressi bussides on kokku 4792 Lux TV meediaekraani isiklikuks meelelahutuseks reisi ajal - vaata filme ja seriaale või kuula muusikat.